Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenia
Posadzki Miksokretem
Wykonujemy posadzki Miksokretem Estrich Boy, na rynku od 1992 roku.
PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 10 września 2019

Praca: Kierowca samochodu ciężarowego

Opis:
Kierowca samochodu ciężarowego

Niepełny etat
Typ umowy: Umowa zlecenie
Miejsce pracy: Księżpol i okolice

Opis stanowiska:
- przewóz żywca wieprzowego od lokalnych hodowców do ubojni,
- przygotowanie samochodu do wyjazdu (sprawdzenie stanu technicznego),
- sprawdzenie poprawności dokumentów przewozowych i weterynaryjnych (w zakresie przewozu),
- sprawdzenie poprawności zabezpieczenia ładunku przed jazdą,
- współpraca z osobami odpowiedzialnymi za zakup żywca oraz działem logistyki.

Wymagania:
- prawo jazdy kategorii C
- doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy,
- posiadanie uprawnień do przewozu zwierząt (świadectwo kwalifikacji),
- aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
dodane 23 lipca 2019

Odsłon: 653
Telefon 84 687 75 00
Email info@niescior.pl
ID ogłoszenia: OB000053510
Wyświetleń: 653

Kategorie ogłoszeń

Ostatnio przeglądane

telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl