Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2020.02.22 20:22 | aktualizacja: 2020.02.22 20:43

Biuro poselskie Beaty Mazurek i Jacka Sasina już działa

Kolejne biuro poselskie powstało na terenie Biłgoraja. Tym razem otwarte zostało wspólne biuro europarlamentarzystki Beaty Mazurek i ministra Jacka Sasina. Uroczystość odbyła się w sobotę, 22 lutego.
Biuro poselskie Beaty Mazurek i Jacka Sasina już działa
Biuro poselskie Beaty Mazurek i Jacka Sasina już działa

To już trzecie biuro poselskie otwarte na terenie Biłgoraja w ostatnim czasie. Jako pierwsza takie miejsce przygotowała posłanka PiS Beata Strzałka, a o oficjalnym otwarciu biura informowaliśmy w artykule pt. Biuro poselskie Beaty Strzałki otwarte. Zaledwie miesiąc temu na inaugurację funkcjonowania swojego biura poselskiego zaprosił Krzysztof Grabczuk, który reprezentuje Koalicję Obywatelską, relację z otwarcia znajdą Państwo pod adresem - Biuro poselskie Krzysztofa Grabczuka otwarte.

Dziś, w sobotnie popołudnie, 22 lutego, uruchomione zostało wspólne biuro posłanki do Europarlamentu Beaty Mazurek i ministra Jacka Sasina, oboje w ostatnich wyborach do parlamentu startowali z list Prawa i Sprawiedliwości. Siedziba mieści się przy ul. Kościuszki, tuż przed Urzędem Gminy (dawne biuro Piotra Olszówki i Piotra Szeligi).

- Naszą ambicją jest, aby we wszystkich powiatach w praktyce realizować to, co jest znakiem firmowym Prawa i Sprawiedliwości, co jest nam bliskie, czyli bezpośredni kontakt z wyborcami. Ten bezpośredni kontakt mają ułatwiać właśnie biura poselskie - rozpoczął minister Jacek Sasin i dodał: - Chcemy, by każdy mieszkaniec, który ma uwagi do tego, jak wypełniamy swoją misję mógł się z nami spotkać, by ta rozmowa nie toczyła się jednostronnie, tak jak często wyglądają rozmowy polityków z Polakami. Cieszę się, że dziś otwieramy biuro w stolicy powiatu, który dał nam obojgu tak ogromne poparcie, które przerosło nawet moje oczekiwania. Chcemy, żeby mieszkańcy tego terenu czuli, że dobrze wybrali, że zaufali odpowiednim osobom.

Minister podkreślił też, że codzienny kontakt zarówno z nim, jak i z Beatą Mazurek nie będzie możliwy ze względu na fakt iż na co dzień pracują w Brukseli i w Warszawie, jednak zapewnił, że będą pracować dla regionu i ludzi, którzy ich wybrali.

- To naprawdę ważny dzień i kolejne przedsięwzięcie, w którym uczestniczymy razem. Znamy się od lat i rozumiemy się bez słów, mamy też ten sam sposób załatwiania spraw. Głęboko wierzę w to, że to biuro będzie służyło mieszkańcom Ziemi Biłgorajskiej, ale też i wszystkim przedsiębiorcom, którzy będą chcieli skorzystać z naszego wsparcia. Po to biuro będzie otwarte dla państwa codziennie. My będziemy tu bywać od czasu do czasu, ale wszystkie informacje będą do nas trafiać - powiedziała Beata Mazurek.

Gratulacje z okazji otwarcia nowego w Biłgoraju biura poselskiego składali obecni na uroczystości przedstawiciele samorządów, w tym starosta biłgorajski Andrzej Szarlip.

- To wspólne biuro powstaje nie po to by rywalizować, tylko by współpracować dla dobra tego regionu i całej Lubelszczyzny. Mam nadzieję, że z tego wyjdzie coś dobrego, bo jesteście ludźmi czynu i jak mówicie, tak robicie - podsumował Jarosław Stawiarski, marszałek województwa lubelskiego.

red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Biuro poselskie Beaty Mazurek i Jacka Sasina już działa, 0 out of 5 based on 0 ratings
red. dodany
 
Odsłon: 5523
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (6)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Najwyżej oceniane komentarze
J.Deep  Dlaczego nie ma Agaty Borowiec i rodziny Borowców?! Pytają mieszkańcy! Czego Agata była ciągle widziana z Bełżkiem a nie z działaczami PiS. Bardzo niepokojące , że Agata przestała być prawicową i cały Biłgoraj jest tym zniesmaczony!
22 lutego 2020
+53
-11
J.Deep  Poseł Piotr O. zdaje w Końcu prawo jazdy
22 lutego 2020
+46
-6
J.Deep  Agata B. powinna być Dyr. za wieloletnią pomoc Burmistrzowi i Szefowi SLD. Sprzyjała strukturom Lewicy więc powinna mieć bardzo wysokie stanowisko.
22 lutego 2020
+42
-10
Ostatnio dodane komentarze
JKlemens   Wyjątkowo obrzydliwe i kłamliwe towarzystwo!!! Zniszczą Polskę ale sobie nabiją kieszenie. I będą wrzeszczeć ,,nam się te pieniądze należały...jak znana Beacia co rozbiła samochód za 2 miliony i teraz to auto niszczeje od 3 lat na parkingu prokuratury. Ale co tam-kupi się następną limuzynę za 2 bańki. Przecież Polska to bogaty kraj a jeszcze bogatsi podatnicy.
25 lutego 2020
+9
-6
Grzegorz z Chetyna   No niech mi ktoś wyjaśni! Po co im biuro poselskie, skoro żadne z nich nie będzie w nim przebywało?
23 lutego 2020
+17
-15
tadzu   Ree J.Deep co to jesteś całą opinią Biłgoraja???
nie wypowiadaj się w imieniu Biłgoraja bo jesteś sam WARA...
22 lutego 2020
+11
-23
J.Deep   Poseł Piotr O. zdaje w Końcu prawo jazdy
22 lutego 2020
+46
-6
J.Deep   Agata B. powinna być Dyr. za wieloletnią pomoc Burmistrzowi i Szefowi SLD. Sprzyjała strukturom Lewicy więc powinna mieć bardzo wysokie stanowisko.
22 lutego 2020
+42
-10
J.Deep   Dlaczego nie ma Agaty Borowiec i rodziny Borowców?! Pytają mieszkańcy! Czego Agata była ciągle widziana z Bełżkiem a nie z działaczami PiS. Bardzo niepokojące , że Agata przestała być prawicową i cały Biłgoraj jest tym zniesmaczony!
22 lutego 2020
+53
-11
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
kondolencje
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
21 marca 2020 Powiat
Zachorowała młoda kobieta z pow. biłgorajskiego
Mamy kolejny potwierdzony przypadek zachorowania na COVID-19, potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Zakażona SARS-CoV-2 jest młoda kobieta z powiatu biłgorajskiego.
w czwartek, godzina 15:58 Powiat
Dwóch mężczyzn z powiatu chorych na COVID-19
w czwartek, godzina 10:12 Biłgoraj
Koronawirus w biłgorajskiej komendzie?
27 marca 2020 Powiat
W tym roku nie będzie tradycyjnej Wielkanocy
Ze względu na sytuację spowodowaną rozprzestrzenianiem się koronawirusa Stolica Apostolska wydała wytyczne dotyczące obchodów Wielkanocy. Jak w tym roku będą wyglądały święta?
dzisiaj, 10:33 Nadrzecze
Izolatorium w Nadrzeczu
w czwartek, godzina 14:22 Biłgoraj
Zbyt wiele osób w kościele - zgłoszenie na KMZB
24 marca 2020 Kraj
Rząd wprowadza kolejne restrykcje
We wtorkowe popołudnie, 24 marca, odbyła się konferencja prasowa Premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Szef rządu przekazał informację o wprowadzeniu kolejnych obostrzeń, które obowiązują już od dziś. Co nas czeka w najbliższych tygodniach?
w poniedziałek, godzina 20:15 Biłgoraj
W Biłgoraju zmarł pacjent zakażony koronawirusem
dzisiaj, 10:49 Diecezja Zamojsko - Lubaczowska
Pierwszych Komunii w maju nie będzie
26 marca 2020 Biłgoraj
Co z konkursem na dyrektora LO im. ONZ?
W lutym Starostwo Powiatowe w Biłgoraju ogłosiło konkurs na stanowisko dyrektora LO im. ONZ. Zarząd odstąpił jednak od rozstrzygnięcia konkursu, ale powierzył pełnienie obowiązków szefa placówki dotychczasowej wicedyrektor Jolancie Rycyk.
w czwartek, godzina 11:52 Frampol
Zmiana decyzji dotyczącej targowiska we Frampolu
w czwartek, godzina 08:12 Frampol
Targowisko we Frampolu otwarte
w sobotę, godzina 08:32 Biłgoraj
Targowiska zamknięte do odwołania
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym na miejskich targowiskach wprowadzono zakaz handlu, który obowiązywał do 25 marca. Z uwagi na stan epidemii podjęto decyzję o przedłużeniu ograniczenia.
w środę, godzina 20:30 Lubelszczyzna
Lepsze wieści - tylko jeden nowy przypadek zakażenia
we wtorek, godzina 08:30 Biłgoraj
Izolatorium funkcjonuje w powiecie biłgorajskim
19 marca 2020 Biłgoraj
Lokalni przedsiębiorcy wspierają personel medyczny
Społeczność Biłgoraja i okolic jednoczy siły w walce z pandemią koronawirusa. Środki dezynfekujące, rękawiczki i maseczki - dla ochrony, a posiłki dla zregenerowania sił przekazują personelowi medycznemu lokalni przedsiębiorcy.
w środę, godzina 09:20 Długi Kąt
Rozpalili ognisko wbrew zakazowi zgromadzeń
dzisiaj, 09:08 Powiat
Wybory uzupełniające przesunięte
20 marca 2020 Biłgoraj
Lekcje on-line
Od minionego poniedziałku trwa przerwa od zajęć w szkołach, ale jak podkreśla Ministerstwo Edukacji nie oznacza to przerwy od nauki. Teraz lekcje odbywają się on-line, nawet za pośrednictwem Youtube.
dzisiaj, 08:54 Biłgoraj
PCK opiekuje się chorymi w okresie pandemii
26 marca 2020 Powiat
SARS-CoV-2 u mieszkańca powiatu biłgorajskiego
25 marca 2020 Biłgoraj
Prokuratura wraca do pracy, pracownicy sądu kontynuują kwarantannę
We wtorek, 24 marca decyzją biłgorajskiego sanepidu Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju wznowiła działalność. Testy na obecność koronawirusa okazały się negatywne, dzięki czemu było możliwe skrócenie kwarantanny. Zawieszona pozostaje działalność biłgorajskiego sądu.
we wtorek, godzina 15:33 Gmina Biłgoraj
Odbiór śmieci w gminie Biłgoraj na nowych zasadach
w czwartek, godzina 21:04 Lubelszczyzna
151 przypadków zakażenia koronawirusem
20 marca 2020 Kraj
Wprowadzono stan epidemii. Szkoły będą zamknięte do świąt
W piątkowy wieczór, 20 marca premier Mateusz Morawiecki poinformował o wprowadzeniu w Polsce stanu epidemii. Przerwa od zajęć w szkołach została wydłużona do Wielkanocy. Ale to nie jedyna zmiana. Co oznacza stan epidemii?
w niedzielę, godzina 20:44 Lubelszczyzna
18 nowych zakażeń SARS-CoV-2 i 5 ozdrowieńców
w środę, godzina 21:39 Lubelszczyzna
Piąta ofiara śmiertelna koronawirusa na Lubelszczyźnie
19 marca 2020 Jozefów
Spłonęło 20 arów nieużytków
W środę, 18 marca w Józefowie spłonęło 20 arów nieużytków rolnych. Sprawcą podpalenia okazał się 74-latek. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym prawem wypalanie traw jest nielegalne i grozi za to kara grzywny, a w przypadku stworzenia zagrożenia wielu osobom, a także spowodowania dużych strat materialnych nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
w środę, godzina 12:35 Lubelszczyzna
"Zbliżamy się do najtrudniejszej sytuacji, dynamicznego wzrostu zakażonych"
w niedzielę, godzina 10:06 Biłgoraj
Prawomocny wyrok za usiłowanie gwałtu i groźby
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl