Wersja mobilna     +   Dodaj wydarzenie    Dodaj aktualność    Dodaj galerię    Zgłoś temat    Dodaj ogłoszenie    Dodaj ofertę  
Przeczytaj:
Rozmiar tekstu:
AAA
BIŁGORAJ
2019.05.21 08:35 | aktualizacja: 2019.05.21 09:42

Krzysztof Hetman spotkał się z mieszkańcami powiatu

W poniedziałek, 20 maja, europoseł Krzysztof Hetman, który ubiega się o reelekcję z listy Koalicji Europejskiej, spotkał się z mieszkańcami powiatu biłgorajskiego. Odwiedził m.in. Józefów i Biłgoraj.
Krzysztof Hetman spotkał się z mieszkańcami powiatu
Krzysztof Hetman spotkał się z mieszkańcami powiatu

Krzysztof Hetman od początku kadencji w Parlamencie Europejskim wielokrotnie spotykał się z mieszkańcami Lubelszczyzny. Gościł również na Ziemi Biłgorajskiej. Jak podkreślił podczas poniedziałkowej wizyty w Biłgorajskim Centrum Kultury każde spotkanie to okazja do wymiany poglądów i rozmowy o gminach, powiatach i województwie.

- Polska reprezentacja, która rozpocznie pracę w Parlamencie Europejskim 1 lipca tego roku, będzie musiała odbudować godną i silną pozycję Polski w Unii Europejskiej, która straciliśmy przez ostatnie trzy i pół roku. Polska jest dzisiaj całkowicie zmarginalizowana, jest na peryferiach podejmowanych decyzji w Unii Europejskiej - mówił Krzysztof Hetman i dodał, że w najbliższą niedzielę Polacy wybiorą między silną Polską w Unii Europejskiej, a słabą na marginesie Unii.

Jak mówił Krzysztof Hetman znaczenie pozycji Polski w Unii będzie miało wpływ na wysokość budżetu. - Dzięki silnej pozycji będziemy mogli wywalczyć duży budżet w Unii Europejskiej, który pozwoli na realizację postulatów takich jak 4 mld euro dla Lubelszczyzny, czy 280 euro dopłaty do hektara dla rolników - mówił polityk.

Kolejnym postulatem, który można by zrealizować dzięki wysokiemu budżetowi unijnemu jest Europejski Program Onkologiczny. - W Polsce niemal nie ma rodzin, których nie dotknęła choroba nowotworowa,a jednocześnie wykrywalność i uleczalność nowotworów plasuje nasz kraj na szarym końcu wśród państw europejskich - mówił Krzysztof Hetman i podkreślił, że polskim pacjentom potrzebne są europejskie standardy leczenia.

Poniedziałkowe spotkanie było okazją do podsumowania mijającej kadencji Parlamentu Europejskiego. Uczestnicy mieli również możliwość zadawania pytań europosłowi.

Red.
REKLAMA
Oceń:
0 głosów
Krzysztof Hetman spotkał się z mieszkańcami powiatu, 0 out of 5 based on 0 ratings
Red. dodany
 
Odsłon: 2431
Dodaj zdjęcie

Waszym zdaniem (3)

Podaj login i hasło:
Login:
Hasło:
Skomentuj na forum:
Zarejestruj się
Jesteś już zarejestrowany na bilgorajska.pl? Zaloguj się
Imie lub nazwa:
Treść komentarza:
Przepisz niebieski tekst z obrazka wyżej:
Na forum istnieje możliwość oceny wypowiedzi, można oddawać głosy pozytywne jak i negatywne.
Ostatnio dodane komentarze
blondyn   Przecież program onkologiczny JUŻ JEST WPROWADZANY przez obecnie rządzących!!! A o programie i POKO-tęczowych coś zdradził??? NIE?? No tak bo ich jedynym programem jest nienawiść do PiS.
21 maja 2019
+6
-8
KaspersKI   ...cytuję: Krzysztof Hetman od początku kadencji w Parlamencie Europejskim wielokrotnie spotykał się z mieszkańcami Lubelszczyzny. Gościł również na Ziemi Biłgorajskiej. Jak podkreślił podczas poniedziałkowej wizyty w Biłgorajskim Centrum Kultury każde spotkanie to okazja do wymiany poglądów i rozmowy o gminach, powiatach i województwie. Działacze PSL chodzili pogadać tylko .... i nic z tego nie wynikało!!! WYBORY to teraz ogłupia prostymi wypowiedziami nic nie dającymi. Nic Pan dla Biłgorajan nie zrobił i nie zrobi ... Wolę M-uc-hę z waszej listy bo przynajmniej "pobzyczy" w Europarlamencie - pozostawiła swoje dzieci więc będzie szaleć w Parlamencie jako wolna kobieta! KARIERA ... a JAkkkkk
21 maja 2019
+12
-10
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
REKLAMA
reklama
REKLAMA
REKLAMA

Najpopularniejsze

Ostatnie komentarze

REKLAMA
REKLAMA
 
telRedakcja telefon

533 188 100

alarmSkrzynka alarmowa

alert@bilgorajska.pl

emailRedakcja e-mail

redakcja@bilgorajska.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl Projekt graficzny CePixel wykonanie eball hosting home.pl